Rahil Dental clinick

قیمت ایمپلنت دندان 1402

( کلینیک دندانپزشکی مجهز و حرفه ای راحیل )
advanced divider

ایمپلنت دندان چیست ؟

ایمپلنت دندان یک روش جراحی است که در آن یک پیچیدگی فلزی به عنوان پایه برای جایگزینی دندان‌های از دست رفته یا تخریب شده در استخوان فک یا فک‌ها قرار می‌گیرد. این پیچیدگی، معمولاً از تیتانیوم ساخته شده است و به صورت دائمی در استخوان فک یا فک‌ها جای می‌گیرد. سپس یک دندان مصنوعی به پیچیدگی فلزی متصل می‌شود تا به عنوان دندان جایگزین عمل کند.( کلینیک دندانپزشکی راحیل مجهزترین دندانپزشکی شمال تهران , قیمت ایمپلنت دندان در تهران )

ایمپلنت دندان‌ها یکی از بهترین روش‌های جایگزینی دندان‌های از دست رفته هستند؛ زیرا آن‌ها استحکام و پایداری بیشتری نسبت به دندان‌های مصنوعی دارند و عمر طولانی‌تری دارند. علاوه بر این، ایمپلنت دندان‌ها به شما اجازه می‌دهند تا به طور معمول غذا بخورید، طبیعی و بدون درد دندان‌های خود را بشویید و از دسترسی به لبخندی زیبا و طبیعی برخوردار شوید.

برندهای معتبر ایمپلنت دندان کدامند ؟

در دنیای ایمپلنت دندان، بسیاری از برندها و شرکت‌هایی وجود دارند که ایمپلنت‌های خود را تولید و عرضه می‌کنند. برخی از برندهای معروف و معتبر ایمپلنت دندان عبارتند از:

  • Straumann ( اشترومن )
  • Nobel Biocare ( نوبل بیوکر )
  • SIC ( اس ای سی )
  • DIO ( دیو )
  • BioHorizons ( بایوهورایزونز )
  • IPS ( ای پی اس )
  • Snucone ( اسنو کرون )
  • Neo BioTec ( بایو تک )

هر یک از این برندها و شرکت‌ها دارای مزایا و معایب خود هستند و بسته به نیاز و شرایط بیمار، می‌توان یکی از آن‌ها را انتخاب کرد. به علاوه، برای انتخاب برند مناسب برای ایمپلنت دندان، بهتر است با پزشک خود مشورت کنید و به نظرات و تجربیات او گوش فرا دهید.( کلینیک دندانپزشکی راحیل مجهزترین دندانپزشکی شمال تهران , قیمت ایمپلنت دندان در تهران )

برندهای موجود

Rahil Dental
ایمپلنت دندان ( برند ) کشور سازنده قیمت
اشترومن سوئیس 19 میلیون تومان - بعد از تخفیف 17 میلیون تومان
بایوتک فرانسه 14 میلیون تومان - بعد از تخفیف 12500 میلیون تومان
اسنوکرون کره 11 میلیون - بعد از تخفیف 9900 میلیون تومان

کلینیک دندانپزشکی ایران دنتال ( راحیل ) واقع در زعفرانیه, فضای مناسب و استریل همراه با کادری مجرب و حرفه ای پذیرای شما مراجعین عزیز می باشد .

فهرست
تماس فوری